Codemixed İletişim Bilgileri

Telefon üzerinden bilgi almak istiyorsanız 0532 050 46 83

Proje Yönetim Şekli:

1
Sizlerden aldığımız başvurular sonucunda tarafınıza mail ortamında "Codemixed Katalog" gönderimi yapmaktayız.
2
Katalog içerisinden belirleyeceğiniz paket ile birlikte proje başlangıcını yapmaktayız. Ödemelerinizi ister havale, isterseniz kredi kartı ile yapabilmektesiniz.
3
Proje tesliminden önce sizlere son aşamasını göstermek ile birlikte tüm sayfalarına emin olduğunuz da aktif olarak internet sitenizi açmaktayız.

İletişim

Codemixed

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı
Beylikdüzü, İstanbul/Türkiye

0532 050 46 83
info@codemixed.com

Sıkça Sorulan Sorular

 
1Web sitesi fiyatı ne kadar ?
Web sitenizin fiyatlandırması ile ilgili tarafınıza "Codemixed Katalog" dosyasını göndermekteyiz. Proje detayları ile birlikte sizlere hangi paket uygun ise onun fiyatı üzerinden ücret almaktayız.
2Neden web sitesi açmalıyım ?
Dünya üzerinde iletişim ağı gün geçtikçe değişmekte ve bunun öncülüğünü online platformlar almaktadır. Bu nedenle kendinizi en iyi tanıtabileceğiniz platformlar web siteleridir. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartmak için muhakkak internet sitesi sahibi olmalısınız.
3Web sitemi neden size yaptırmalıyım ?
Codemixed olarak sizlerden web sitesi karşılığın da alacağımız ücret sonrasın da ek olarak yıllık ücret istememekteyiz. Web sitenizi komple hazırlayıp tesliminden sonra sizlerden asla ücret talep edilmeyecektir. Not: Ortak çalışma ile bakım, güncelleme veya ekstra yazılımlar dahil değildir.
4Kredi kartı ödemesi alabiliyor muyuz ?
Evet. Yapılmış olan web siteniz üzerinden 256-bit SSL koruması ile güvenle müşterilerinize hizmet sunabilmektesiniz.
5Web sitenin yıllık masrafı nedir ?
Teslim edilmiş web sitenizin yıllık olarak masrafları domain ve hosting ödemesidir. Bunlar sizlere detaylı olarak anlatılmaktadır. Bu ödemeler bizlere yapılmamaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilir, istediğiniz konularda soru, öneri, şikayet ve taleplerinizi dile getirebilirsiniz