Kurumsal

Codemixed olarak sizlere en iyi hizmeti vermek ile birlikte kaliteli ve güvenli bir yazılım sunmaktayız. Bunun yanı sıra sizlere gelişen teknolojide son ürünleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
Hakkımızda
2012 yılından bu yana oluşturduğumuz ürünlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. 2016 yılında yaptığımız değişiklikler ile firma ismimiz de güncellendi ve yolumuza Codemixed olarak devam etme kararı aldık. Tüm bu yazılım işlerine ise öncelikle kendi e-ticaret girişimlerimiz ile başlamış bulunmaktayız. Daha sonra sektör içerisinde ki firmalara daha iyi hizmet vermek amacıyla tecrübemiz ile yardımcı olmaya başladık. E- ticaret içerisinde karşılaştığımız zorlukların derecelerini görerek müşterilerimize doğru yolu göstermek ve müşterilerine en uygun portföy de bir web sitesi çıkartmak için 600'ü aşkın tema geliştirdik. Amaçlarımız ve doğrultularımız her yıl daha iyiyi başararak bugünlere gelmemizi sağladı. Şimdi sizlerde oluşturacağınız yeni kurumsal veya e-ticaret firmalarında bizler ile ortalık kurmak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz. Tüm teknolojik son gelişmeleri takip ederek sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.

Vizyon, misyon, değerler ve tecrübelerimiz.

Vizyonumuz
İnsanların kendi işletmelerini kolayca başlatması, güvenle büyütmesi ve başarılı bir şekilde yönetmesi için en uygun stratejiler ile tüm müşterilere doğru hizmeti sunmak.
Misyonumuz
İnsanları refaha ulaştırabilecek ürünlerimiz ve tasarımlarımızla herkese ilham vermek istiyoruz.
Değerlerimiz
Müşteri Odaklı, Çalışana Değer Veren, Güvenilirlik, Dinamizm ve Yenilikçilik, Mükemmeliyetçilik
Tecrübemiz
2012 yılından beri süre gelen ve kendini geliştiren, bu doğrultuda müşterilerimize hizmet vermeye devam etmek.