Kurumsal


Codemixed olarak sizlere en iyi hizmeti vermek ile birlikte kaliteli ve güvenli bir yazılım sunmaktayız. Bunun yanı sıra sizlere gelişen teknolojide son ürünleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

CODEMIXED
Hakkımızda, Vizyonumuz ve Misyonumuz


2012 yılından bu yana oluşturduğumuz ürünlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. 2016 yılında yaptığımız değişiklikler ile firma ismimiz de güncellendi ve yolumuza Codemixed olarak devam etme kararı aldık.

Tüm bu yazılım işlerine ise öncelikle kendi e-ticaret girişimlerimiz ile başlamış bulunmaktayız. Daha sonra sektör içerisinde ki firmalara daha iyi hizmet vermek amacıyla tecrübemiz ile yardımcı olmaya başladık.

E- ticaret içerisinde karşılaştığımız zorlukların derecelerini görerek müşterilerimize doğru yolu göstermek ve müşterilerine en uygun portföy de bir web sitesi çıkartmak için 600'ü aşkın tema geliştirdik.

Amaçlarımız ve doğrultularımız her yıl daha iyiyi başararak bugünlere gelmemizi sağladı. Şimdi sizlerde oluşturacağınız yeni kurumsal veya e-ticaret firmalarında bizler ile ortalık kurmak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Tüm teknolojik son gelişmeleri takip ederek sizlere en iyi hizmeti vermekten hoşnut duymaktayız.

İnsanların kendi işletmelerini kolayca başlatması, güvenle büyütmesi ve başarılı bir şekilde yönetmesi için en uygun stratejiler ile tüm müşterilere doğru hizmeti sunmak.

İnsanları refaha ulaştırabilecek ürünlerimiz ve tasarımlarımızla herkese ilham vermek istiyoruz.

Danışmanlık ve Google SEO Hizmetleri


Danışmanlık hizmeti

E-ticaret veya kurumsal web site paketlerimiz ile sizlere oluşturduğumuz platformlar da daha iyi hizmet verebilmeniz için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Web site yönetimi, güncellemeler, bakım ve teknik konular da yardımcı olup bunları sosyal medya hesaplarınız ile pekiştirmekteyiz.

Amacımız sırf sizlere memnun kalacağınız bir platformdan öte sizlerin müşterilerinizin mutlu olacağı bir web sitesi oluşturmaktır. Kampanyalar veya indirimler ile ne gibi geri dönüşler alacağınızı veya kurumsal bir web siteniz de müşterilerinizin site içi trafiklerini tespit ederek iyileştirilmiş bir platform oluşturmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.


 

Google SEO hizmetleri

Sizler için oluşturduğumuz web sitelerinin google veya diğer arama motorların da daha yukarılara çıkabilmenizi sağlayacak ortak bir çalışma ile işlerimizi yürütmekteyiz.

SEO bir web sitesi için vazgeçilmez unsurdur. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmak ve güvenirliğinizi arttırmak için muhakkak entegre edilmelidir.

Müşterilerinizin sizlere daha çabuk ulaşması ve memnuniyeti arttırmak için SEO hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bizler ile iletişime geçip konu hakkında bilgi alabilirsiniz.